Spółka LTD w UK

W Wielkiej Brytanii spółka Limited to numer jeden. Wszyscy, którzy chcą prowadzić swoją firmę właśnie to dla siebie wybierają. Spółka Limited posiada własną osobowość prawną, co oznacza, że zobowiązania spółki są tylko do wniesionego kapitału.

Nie odpowiada się całym posiadamy majątkiem, czyli takie rozwiązanie jest o wiele bardziej bezpieczne. Przejście przez cały proces zakładania firmy jest skomplikowany, dlatego najważniejsze jest to żebyśmy mogli skorzystać z pomocy kogoś bardzo doświadczonego. Wtedy wiemy wszyscy, że postąpiliśmy właściwie i że wszystko będzie przeprowadzone zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Wielkiej Brytanii. Możemy sobie pomóc w łatwy sposób, bo w UK działa polska firma księgowa. Na pewno polski księgowy w UK to osoba odpowiedzialna i pewna, dlatego wart będzie z jej usług skorzystać.

biuro-uk__3_.jpg
 

Zakres pomocy przy zakładaniu spółki Limited

Sporządzenie dokumentacji spółki w tym dokumentu założycielskiego, sporządzenie umowy statutu całej spółki. Nominacja dyrektora oraz sekretarza. Konieczne będzie rejestrowanie spółki w oficjalnym rejestrze firm. Oczywiście Konieczne będzie również zgłoszenie spółki do urzędu skarbowego. Wszystkie dokumenty muszą być tak wypełnione żeby nie zawierały żadnych błędów. To przyspieszy otwarcie spółki LTD, a na tym każdemu z udziałowców zależy. Trzeba się liczyć, że spółka to spore wyzwanie, dlatego trzeba wiedzieć, w jaki sposób rozliczać się z państwem, jak planować wydatki i jak tym wszystkim, co najważniejsze zrządzać. Nie jest to łatwe, dlatego jeśli będziemy korzystać z pomocy firmy księgowej to można na takie kompleksowe usługi liczyć. Bez najmniejszych problemów znajdziemy taką firmę księgową na Capital Business Links - księgowość w UK. Są bardzo znani i oferują usługi na najwyższym możliwym poziomie. Lepszej firmy księgowej w UK nie znajdziemy, dlatego trzeba wykorzystać okazję i sprawdzić poziom ich usług księgowych. Na pewno spełnią nasze wszystkie wymagania oraz oczekiwania względem prowadzenia naszej spółki Limited.
  • Author: Irena Sator
  • Date: 02-05-2018, 18:04